Ciro Immobile dhe gruaja e tij Jessica janë në pritje të fëmijës së tyre të katërt. Ka qenë vetë sulmuesi i Lazios që ka bërë njoftimin në rrjetet sociale, përmes një videoje në profilin e bashkëshortes së tij në Instagram.

“Duhet t’ju themi se ka një foshnjë në barkun e mamit”, thotë zëri i Immobile, duke u kapur në befasi Michela, Giorgia dhe Mattia, tre fëmijët e tjerë të çiftit të lumtur.

“5 + 1” shkruan Xhesika pasi përqafon fëmijët e saj, duke iu referuar ardhjes së foshnjës së re në familjen e sulmuesit të Biancocelestes.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by jessica Melena (@jessicamelena)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb