“8 Marsi”, që njihet si Dita Ndërkombëtare e Gruas, ka ndryshuar atmosferën edhe në vendin tonë.

Qytetarë të shumtë të kryeqytetit shqiptar, Tiranës, janë dyndur sot nëpër dyqane, duke blerë lule për familjaret e tyre. Siç shihet në fotot e LSA, janë të shumtë qytetarët, që kanë mbushur dyqanet, për të zgjedhur lulen më të bukur për nënën, gruan apo vajzën e tyre.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Nga ana e tyre, edhe dyqanet kanë mbushur rrugët e Tiranës me lule nga më të ndryshmet e të shumëllojshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb