TIRANE

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj i ka dedikuar së ëmës fjalët më të ndjerë me rastin e 8 Marsit. Rudina ka publikuar një foto ku shfaqet me të ëmën në rrjetet sociale, teksa uron për shpirtin luftarak, forcën, lotët dhe dashurinë.

“Gëzuar! Për shpirtin luftarak, forcën, ndjenjën, lotët, dashurinë, dhembshurinë, pasionin, hobin, shpërthimin, talentin, qortimin, përqafimin e puthjen e grave! Gëzuar e mos rreshtni së besuari, te njëra-tjetra”-shkruan ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: