Ish-kryeministri Sali Berisha teksa është pyetur për faktin nëse do e mbështeste apo jo kandidaturën si president të Fatos Nanos, pohoi se nuk ia vlen që t’i prishet privatësia ish-politikanit socialist.

Në një konferencë për mediat Berisha tha se nuk ia vlen që ta citonin Nanon.

“Nuk ia vlen që t’ia prishës atij privatësinë atij. Lëre se ai është i akomiduar në jetën e tij. Është hedonist mes të tjerash. Më mirë ta lëmë të vazhdojmë atë, mos ta citojmë.”, tha ai.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb