Luizi dhe Olta thuhet se do të marrin pjesë në një film, i cili do të xhirohet së shpejti. I pyetur nëse edhe ai do të jetë pjesë e tij, Armaldo Kllogjeri ka mohuar të ketë rol në atë film.

“Kam dëgjuar që do të bëhet një film ku do të jetë Luizi dhe Olta, por unë nuk jam”.

Romeo: Kam dëgjuar se ke filluar të dublosh filma për të rritur? Armaldo Kllogjeri: Jo nuk është e vërtetë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb