Moderatorja shqiptare, Lei Kraja flet pa komplekse kur vjen puna tek dashuria dhe partneri.

E pyetur nga InstaStory se a do të martohej me një djalë që s’ka pasur, ajo nuk mendohe dy herë të thotë jo.

Sipas saj ka punuar shumë që të bëjë regres, prandaj Kraja pret më shumë nga partneri.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb