Oerd Bylykbashi i PD i ftuar në emisionin ”Kjo Javë” të Nisida Tufës në News24 ka thënë se Reforma Zgjedhore tashmë mbetet nga mazhoranca.

Ai thotë se përfundimi i saj në kohë varret nga mazhoranca dhe deri më 31 maj i bën apel asaj që të bjerë në kompromis me paketat e opozitës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb