Që nga dita kur u largua nga Barcelona, mediat, tifozët, të gjithë bëjnë një pyetje të madhe: A do të rikthehet sërish Leo Messit në Camp Nou?

Kjo pyetje është shtruar shpesh këtë periudhë, kjo për vetë faktin se Messi-t i përfundon kontrata në fund të këtij sezoni. Sipas të përditshmes sportive Sport, një media shumë pranë klubit blaugrana, kjo është e pamundur:

“Zhurmë, zëra, spekulime. Messi nuk do të rikthehet. Lojtari më i mirë i historisë po mendon vetëm për të rinovuar kontratën me PSG. Palët do të ulen sërish në tavolinë këto ditë për të diskutuar detajet e rinovimit, nuk ka asnjë kontakt mes tij dhe Barcelonës”, shkruan ndër të tjera Sport.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: