Ish-kryeministri Sali Berisha teksa u pyet në lidhje me faktin nëse po shkarkohet apo jo kreu i grupit parlamentar të PD-së, Enkelejd Alibeaj.

“A do ketë në shtator vendim për kreun e ri të grupit parlamentar të PD sa kohë nuk e njihni Enkelejd Alibeajn si kreu i grupit dhe a keni biseduar me deputetët e tjerë të PD?”, ishte pyetja e një prej gazetarëve, ndërsa Berisha iu përgjigj shumë shkurtimisht, duke shtuar se; “Ka një komunikim për të gjitha problemet me deputetët e PD të cilat do t’i mësoni dora-dorës, sipas produktit dhe rezultatit.”, tha ai.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb