Në një kohë kur vendi ynë po përballet me pandeminë globale të COVID-19, ku janë shënuar 17 viktima, një qytetar i ka drejtuar kryeministrit Edi Rama një pyetje për të shuar kureshtjen.

Në një lidhje skype për ‘Zonë e Lirë’, Arian Çani pyeti Ramën nëse ai e kishte bërë tamponin për koronavirus.

Ndërkohë që kreu i qeverisë tha se: “Unë mendoj se tamponi bëhet me urdhër të ekipit të ekspertëve dhe duhet të bëhet për ata që janë pjesë e ndjekjes së zinxhirit të strategjisë.”.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: