TIRANE

Fifi është një ndër artistet më të dashura për publikun tonë. Ajo ia ka dal të fitojë zemrat e publikut me hitet që ka sjellë, por edhe me pamjen e saj. Kujtojmë se vetëm pak kohë më parë këngëtarja humbi shumë kile, duke u transformuar në pamjen e saj.

E ndonëse këtë ndryshim e ndoqë ‘live’ ajo që s’kishim parë ishte Fifi si vogëlushe. Vetë ajo ka publikuar disa foto në Instagram, ku shfaqet bashkë me të afërmit e saj e ulur në tavolinë. Duhet thënë se Fifi ende nuk e ka humbur buzëqeshjen e ëmbël që ka që prej fëmijërisë.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: