KOSOVE

Dafina Zeqiri ndryshon shpesh look-un e saj . kemi parë të eksperimentojë shumë me flokët e saj.

Së fundmi këngëtarja shumë e dashur për publikun ka postuar një foto ku tregon se ajo di të ndryshojë aq shumë sa të duket si Ëhitney Houston

Ajo ka postuar një foto ku shihet me model të njëjtë flokësh si këngëtarja Ëhitney Houston, ndërkohë që paralajmëron këngën e saj më të re duke postuar një varg të saj në Instagram. “N’zemrën e tina, aty o Dafina”, ka shkruar ajo.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: