TIRANË

Ish-kryetarja e FRESSH Joleza Koka u bë ndoshta kryetarja e një organizate rinore partiake më e famshme dhe jo vetëm për politikën duke marrë një vëmendje të madhe të publikut dhe mediave.

Së fundi për të u tha se ishte shtatzënë në pritje të fëmijës së parë me partnerin e saj. Por e ftuar tek “A show” në News24 Joleza Koka mohoi se ishte në pritje për t’u bërë nënë.

“Janë lajme të rreme si të gjitha herët e tjera”, deklaroi Koka teksa më pas foli dhe për protestat e opozitës dhe situatën tek Bregu i Lumit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb