Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të dashur të ekranit shqiptar.

Dyshja e famshme, të cilët kanë dhe dy fëmijë, festuan së fundmi 11 vjetorin e martesës. Për shkak të profesionit, Ermali ka punuar gjithmonë mes femrash si në emisionet televizive apo dhe në filmat që ka prodhuar.

Por a ndihet xheloze Ami për këtë? Këtë pyetje ia ka bërë një ndjekës në Instagram, dhe Ami jo vetëm që i është përgjigjur, po ka ndarë dhe një këshillë.

“Duhet gjithmonë se i shton lezetin lidhjes. Duhet ta praktikoni të gjithë me pak fjalë, sepse e bën partnerin të ndihet i rëndësishëm për ty”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb