TIRANË

Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi i është drejtuar sot me një pyetje kryeministrit Edi Rama për inceneratorët.

Kryemadhi pyet Ramën nëse 3 inceneratorët dhe Klodian Zoto janë referuar në prokurori për evazion fiskal.

“Një pyetje shkurt që duhet t’i përgjigjet KM:
A i ka referuar Qeveria Shqiptare 3 inceneratorët dhe Klodian Zoton në prokurori për evazion fiskal?
E meritojnë shqiptarët kaq transparencë z. KM.
Përgjigju publikisht nëse mundesh…meqenëse lufton krimin financiar dhe të dhemb kaq shumë”, shkruan Kryemadhi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb