Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako këtë të enjte ka folur për përgjimet e reja të publikuara nga gazeta gjermane “Bild”.

I ftuar ne “Opinion”, i pyetur nese ia hap kryeministri Edi Rama telefonin, pas këtyre përgjimeve Dako tha: Diversionet e zotit Berisha nuk kanë të sosur. Askush nuk ma ka mbyllur, telefoni im gjithmonë ka qenë i hapur. Askush nuk është shqetësuar nga këto përgjime…

Transmetohet video kur Dako deklaronte se ishte akullore.

Blendi Fevziu: Akullorja shkriu me duket?

Vangjush Dako: Pse cfarë ka ndodhur?

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb