Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim pikant në rrjetin social Instagram.

Ai ka shpërndarë një meme të re, ku shihet një mace e vogël e futur në një vrimë rruge dhe që nxjerr ngadalë kokën mbi asfalt.

“A iku Edi Rama?”, pyet maçoku i trembur teksa nxjerr kokën nga një vrimë krahas rrugës.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: