Big Mama u largua të premten nga “Big Brother” pas një sherri me Antonelën. Megjithatë pas daljes së saj nisën aludimet se dalja ishte e planifikuar. Madje dy ish-fituesit e Big Brother, Anaid Kaloti dhe Vesel Kurtishaj, aludonin se këngëtarja aq e kishte kontratën.

Në “Shqipëria Live”, Big Mama u pyet për këtë thashethem dhe u përgjigj: “Nuk ka qenë e programuar aspak. Unë sa kam dalë kam dashur të vij për Maqedoni se më kishte marrë malli, isha tepër e mbingarkuar në shtëpi”, tha Big Mama.

Ajo deklaroi sërish se nuk është penduar, as mërzitur për ato që ndodhën e as për daljen nga shtëpia.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb