Marrëdhënia mes Donaldit dhe Trixës u duk se pësoi një krisje kohët e fundit. Çifti u pa më i distancuar dhe duke komentuar lidhjen e tyre. Por gjithçka është lënë pas krahëve dhe dyshja pak e nga pak po rikuperon atë që kishin ndërtuar për javë të tëra.

Pikërisht, për këtë marrëdhënie e ndjejnë të krijuar u pyet Donaldi dhe Trixa. Moderatorja Arbana Osmani pyeti Donaldin nëse ka ndryshuar ndjenja e tij ndaj Trixës. Aktori i humorit u tregua i qartë ku tha se ndjenjat e tij ndaj këngëtares nuk kanë ndryshuar, por kohët e fundit, ndikuar dhe nga 100 ditë qëndrimi në shtëpi, ka pasur shumë gjëra për të menduar.

Arbana Osmani: Kanë ndryshuar ndjenjat e tua ndaj Triksës?

Donald Veshaj: Jo, jo, thjesht kam gjërat e mia, momentet e mia. Ndoshta dhe Triksa ka të drejtë te pjesa e vëmendjes. Por unë kam qenë i tërhequr për problemet e mia, sepse kam 100 ditë këtu brenda. Ndoshta kjo ka qenë arsyeja që kam qenë i tërhequr. Unë e shoh si normale këtë gjë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb