TIRANE

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha realizon shpesh intervista virtuale në Instagram, për t’i dhënë mundësinë fansave që t’i bëjnë pyetje të ndryshme nga jeta e saj e përditdshme.

Mbrëmjen e djeshme, Hoxha ndau pak nga koha e saj për ndjekësit. Gjatë bisedës online, njëri prej tyre e pyeti: “A ke botoks në fytyrë, sepse më dukesh shumë natyrale, shumë e ëmbël?”.

Sara zgjodhi që t’i përgjigjej me një foto të fytyrës së saj, pa filtra, në të cilën kishte rrudhur ballin për të treguar se deri më tani nuk ka bërë asgjë.

Ndërkohë, një pyetje tjetër ishte se çfarë ka menduar Sara kur e ka parë për herë të parë këngëtarin, Ledri Vula. Sara zbuloi se i ka bërë vetes një pyetje: “Ky është Ledri Vula?”.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb