Klodiana Shala ka zbuluar se nuk ka tradhtuar asnjëherë në jetën e saj.

Atletja e famshme zbuloi se nëse është me një mashkull nuk i hedh sytë tek një tjetër.

Ajo u shpreh se në momentin që pëlqen dikë tjetër, largohet nga parteri që ka.

“Unë në lidhje historikisht nuk kam tradhtuar kurrë dhe kur jam e dikë, jam. Në momentin që mund të më pëlqej dikë tjetër i them “Mirupafshim”, sic është bërë,”- tha Klodina Shala, e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan“.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb