ITALI

Një luftë emocionuese ajo e zhvilluar mes dy drerëve meshkuj në parkun kombëtar të Abruzzo, Itali.

Siç shihet edhe nga video, ai që ka fituar betejën është dreri i bërë me baltë, që në fillim kishte ‘haremin’ e tij me 6 femra, dreri tjetër mashkull kishte 18.

Pas arratisjes së këtij të fundit të gjitha femrat i bashkohen fituesit.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb