Një oficer policie në Britani akuzohet se ka abuzuar seksualisht me dy të mitura, në një klub nate në Londër.

David Henigan, dyshohet se ka prekur dy vajzat në vendet intime. Incidenti ka ndodhur më 6 shtator në Kingston, ndërsa oficeri ndodhej jashtë shërbimi.

Për këtë veprim, polici është larguar nga detyra dhe pritet të përballet me një penalitet të rëndë, shkruajnë mediat britanike.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: