TROPOJE – Ja se në ç’kushte të rënda atsmoferike po punojnë këto ditë, brigadat e elektriçistëve të OSHEE-s.

Fotot janë bërë në Lekbibaj 2 ditë më parë, në 1140 metra mbi nivelin e detit, ku po punohet për të garantuar energjinë elektrike si dhe në Librazhd.

(ar.sh/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: