Adam Levine, këngëtari kryesor i Maroon 5, së fundmi ka bërë disa komente për jetën me familjen e tij në rritje. Muzikanti 43-vjeçar dhe gruaja e tij, Behati Prinsloo, mirëpritën fëmijën e tyre të tretë në fund të janarit dhe kanë dy fëmijë të tjerë, përkatësisht gjashtë dhe pesë vjeç.

Në një intervistë për On-Air With Ryan Seacrest, Levine tha se jeta me tre fëmijë është kaotike, por e këndshme, duke shtuar me humor, “Është e mrekullueshme. Unë e dua kaosin”.

Levine tha gjithashtu se me shtimin e një fëmije tjetër, ai është gati të përqafojë statusin e “babait klasik” dhe të marrë një furgon.

Muzikanti dhe gruaja e tij, e cila është një modele me origjinë nga Namibia, janë bashkë që nga viti 2012 dhe u martuan në vitin 2014. Në një intervistë me People në vitin 2019, Levine foli për familjen e tij, duke thënë: “Jam i fiksuar pas tyre.”

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb