Nuk është thashethemë: ka një njeri të ri në jetën e Adele.
Ylli i popit, 32 vjeç, është në takim me reperin dhe kolegun britanik Skepta, 38 vjeç, një burim i afërt me Adele ka konfirmuar për PEOPLE në numrin e kësaj jave.

  • foto galeri
  • foto galeri

Në muajt e fundit “gjërat janë nxehur”, thotë burimi për çiftin e ri. “Ata vrapojnë në të njëjtët qarqe në Londër dhe ajo po argëtohet”.

Miqtë për vite me radhë, Adele dhe Skepta (emri i vërtetë Joseph Junior Adenuga) kanë një lidhje të thellë mbi muzikën, lagjen e tyre të përbashkët të shtëpive të Tottenham, Londër, dhe të qenit prindër i fëmijëve të vegjël, sipas burimeve.

“Adele më dërgon mesazhe gjatë gjithë kohës dhe më mban nën kontroll”, tha Skepta – e cila ka një vajzë 2-vjeçare, River, nga një lidhje e mëparshme – tha në një intervistë për 2016 me Evening Standard . “Ajo më flet se si po shkojnë gjërat”.

Që nga paraqitja për divorc nga bashkëshorti Simon Konecki në shtator 2019 pas shtatë vitesh së bashku, Adele “ka qenë shumë më shoqërore dhe është hapur mjaft”, thotë burimi pranë Adele.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: