Adelina Ismaili edhe pas shumë vitesh në skenë, vazhdon të mbetet një nga personazhet që përbën interes për publikun.
Këngëtarja e njohur vazhdon ta ruaj sharmin edhe elegancën. Së fundmi artistja nga Kosova, ka habitur ndjekësit me paraqitjen e saj. Ajo është shfaqur ndryshe me veshje tradicionale. Ndonëse jemi mësuar ta shikojmë me një stil ekstravagant, duhet ta pranojmë që edhe me këtë veshje duket e mrekullueshme.
“Këtë herë më ndryshe,”-shkruan Adelina.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ju kujtojmë që autorja e hitit “Një vit e shtatë ditë” prej disa vitesh tashmë është tërhequr nga muzika. Ajo ka zgjedhur të ushtrojë një profesion tjetër. Prej disa kohësh ajo është autore e një emisioni televiziv.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb