Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri ndodhet me pushime. Ajo nuk ngurron të ndajë për fansat foto nga atje.

Në pozat e reja Adelina shfaqet me bikini dhe ekspozon nga afër format trupore. Ajo nuk ka hezituar të provokojë fansat, duke publikuar imazhe nga afër të zonës së dekoltesë.

Fotot në fjalë janë pëlqyer nga ndjekësit. Kujtojmë se “Falma është kënga e fundit që solli para një muaji këngëtarja në bashkëpunim me Anxhelo Kocin.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb