TIRANE


Adelina Tahiri është një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Dita e djeshme ka qenë një ditë mjaft e vështirë për të pasi këngëtarja ka humbur një person shumë të dashur.


Bëhet fjalë për gjyshen e saj, të cilën ajo duket se e ka thirrur gjithmonë ‘nënë’. Këtë e ka bërë të ditur vetë Adelina mbrëmë përmes një fotografie të publikuar në ‘Instagram’.


76974187 2167499810211113 8140102038361997312 N 768x1312
76974187 2167499810211113 8140102038361997312 N 768×1312

‘U prehsh ne paqe Nënë! Do t’na mungosh !”, ka shkruar Adelina në ‘Instastory’. Këngëtarja ka pranuar në intervista të ndryshme se sa i shenjtë ka qenë raporti i saj me gjyshen, duke pohuar se ajo bënte gjithçka që e mbesa të lumturohej.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb