Këngëtarja Adelina Tahiri duket se nuk po i ndjek rregullat e të qëndruarit brenda e izoluar për shkak të pandemisë koronavirus.

Ajo ka publikuar një video në Instagram duke shëtitur me një veturë, duke treguar kështu se ndodhet jashtë ambientit të shtëpisë.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb