Këngëtarja, Adelina Tahiri vazhdon pushimet e saj në bregdet. Prej andej, Adelina publikon fotografi të ndryshme në Instagramin e saj personal. Sot ajo ka publikuar foto e veshur me bikini, ku tregon format e saj trupore.

Adelina Tahiri në fotografitë e fundit duket shumë në formë dhe tejet seksi. Komentet dhe zmerat nga ndjekësit e saj nuk kanë munguar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb