TIRANE – Këngëtarja Adelina Tahiri është një ndër personazhet e njohur më të përfolur në mediat rozë. Vetëm tre javë më parë ajo solli në jetë një djalë të cilin, e pagëzoi me emrin Jon. Menjëherë pas lindjes së djalit ajo i është rithyer jetës së saj të mëparshme, ku e këmi parë në formë të shkëlqyer fizike.

Gjithashtu këngëtarja është e njohur edhe për jetën lukzose që ajo bën. Këtë gjë e ka konfirmuar dhe ditën e sotme me disa foto të publikuar në Instastory.

Adelina ka treguar se ka bërë disa blerje, e sipas firmave të rrobave shihet se ajo ka harxhuar mjaftueshëm. Adelina ka zgjedhur rroba të firmave si Fendi, Balenciaga e Louis Vuitton për të freskuar garderobën e saj të vjeshtës.

Kujtojmë që këngëtarja në muajin dhjetor të vitit të kaluar u martua me avokatin e njohur Serjova Markov. Martesa e tyre u komentua gjatë për shkak të diferencës së madhe në moshë që kanë çifti. Por kjo nuk ka rëndësi sepse ata janë shumë të lumtur në krahët e njëri tjetrit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(er.cu/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb