Fifi dhe Adis Patushi janë një ndër çiftet më të komentuara të momentit. Lidhja e tyre edhe pse në hapat e para, u bë publike prej dyshes pas daljes nga shtëpia e Big Brother të këngëtares.

E ndërsa deri tani ishim mësuar të shihnim dedikime nga Fifi për të, përfshirë edhe një këngë, tani radhën e ka Adisi.

Në këtë 8 Mars ai i ka dedikuar disa fjalë shpirti.

“Ti më ke treguar e më kë mësuar ta dua femrën. Më ke mësuar të kuptoj kush je.  Ti je ‘Forca e Femrës”, shkruan Adisi.

Me siguri ky mesazh ka bërë shumë vajza “xheloze” për një të dashur kaq romantik.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb