Një ditë pune intensive ajo e super modeles braziliane, ‘Engëllit’ të Victoria’s Secret, Adriana Lima. Modelja është fotografuar nëpër rrugët e New Yorkut teksa po xhiron një reklamë për fushatën e re publicitare të Mayballine. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: