Është një spektakël turbullues ajo që ofron Adriana Lima për ndjekësit e saj në Instagram. Në sfond është qielli dhe deti natën, me dritat e një qyteti në horizont. Më pas është silueta e saj e bukur, plotësisht e zhveshur, me flokët e gjatë që i arrijnë deri në të pasmet. ‘Kur dy Hëna takohen’, shkruan ajo ne rrjetin sociale dhe komentet vërshojnë lumë.

Hëna e plotë në qiell krijon një atmosferë magjike duke u bërë njësh me të pasmet e saj rrumbullake. Top modelja pozon e zhveshur dhe pa asnjë ndrojtje, nxjerr në pah trupin e saj të zhveshur që të lë pa frymë. Fiziku i saj perfekt qëndron përballë me qiellin që ndriçohet vetëm nga hëna, zhytur në një lojë dritë hijesh, që e bëjnë foton akoma më provokuese.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Fotot nudo nuk janë një risi për Adrianën, që në faqen e Instagramit nuk heziton ti shfaqet ndjekësve toples, apo në pozicione strategjike që ngacmojnë kuriozitetin e tyre. Modelja ka sfiluar për marka të njohura dhe ka qenë kopertina e shumë revistave të famshme. Nga 2014 në 2016, sipas revistën Forbes, ajo ka qenë modelja e dytë më e paguar ë botë. Ajo sapo ka mbushur 40 vjeç dhe vazhdon akoma të jetë shumë e kërkuar, kjo falë trupit të saj të skalitur dhe formave perfekte.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb