Adriana Lima ka treguar format e saj seksi me një fustan të shkurter ngjitur mbas trupi teksa ka pozuar në premierën e filmit “Academy Museum”

Adriana famën e saj më të madhe e mori si modele e Victoria’s Secret.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Lima ka treguar së është në formë të mirë teksa ka parakaluar në tapetin e kuq të premierës së filmit në Los Angeles.

Supermodelës 40 vjeçare i është bashkuar edhe i dashuri i saj Andre Lemmers.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb