Ndërsa Apeli i Posacëm dha sot vendimin për ish kryeprokurorin Adriatik Llalla, ky i fundit duket të jetë larguar nga Shqipëria.

Referuar burimeve të policisë, gazetarja Klodiana Lala tha për ‘BalkanËeb’, se ish prokurori Llalla është larguar nga Shqipëria javët e fundit. Po sipas të njëjtave burime, destinacioni i tij i parë, duke të jetë Turqia dhe nuk dihet nëse është larguar prej andej.

Kujtojmë se avokati i ish kryeprokuroria tha në një prononcim për mediat në përfundim të pcoesit, se Adriatik Llalla është në regjim spitalor, por pa përcaktuar vendndodhjen e tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: