TIRANE

Eugent Bushpesha sapo publikoi këngën e tij më të re të titulluar “Stay with me tonight”. Hiti i ri i që i kushtohet dashurisë është kënduar në anglisht. Vidoeklipi, i cili është publikuar në prag të Shën Valentinit është xhiruar në Romë dhe ka protagoniste modelen bukuroshe Adrola Dushin.

Kjo është hera e parë që modelja shqiptare shfaqet në një klip muzikor dhe e bën me dije vetë këtë fakt nëpërmjet një postimi në instagram.

Adrola shprehet se është fanse e muzikës së Eugentit dhe për këtë nuk mund ti thoshte ‘Jo’ këngëtarit për të qenë pjesë e klipit të tij.
“Ju nuk me keni parë në asnjë videoklip dhe ndoshta nuk do të me shihni më asnjëherë, por këtij djalit, ose me saktë, këtyre djemve nuk i thoja dot JO. Rrësheni rock’s!

Erdhëm të tre nga një qytet i vogël dhe ia dolëm të ndërtonim ëndrrat tona. Gent, unë kam qenë, jam dhe do të jem gjithnjë fanse e muzikës dhe zërit tënd”- shkruan modelja e njohur në Instagram.

Untitled 8
Untitled 8

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: