TIRANE

Adrola Dushi, një prej modeleve më të suksesshme në Shqipëri ka humbur një njeri të shtrenjtë të familjes.

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë modelja me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku shkruan se humbja e gjyshes e ka lënë zemërthyer.

“E di që kam qenë çdo natë pjesë e lutjeve të tua, por sot më theve zemrën. Pusho në paqe! Do shihemi sërish gjyshe”-ka shkruar Adrola.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: