Agjensia më e madhe në botë për tërmetet EMSC ka konfirmuar se nuk është e mundur të parashikohen tërmetet dhe bën thirrje për qetësi.

“Tërmetet nuk mund të parashikohen. Qëndroni të sigurtë “, thuhet në njoftimin e tyre.

4c450bcc Db8e 415f 83a8 D70c1d928afd
4c450bcc Db8e 415f 83a8 D70c1d928afd

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: