E ardhmja e Lautaro Martinez me shumë mundësi do të jetë te Interi. Konfirmimi ka ardhur nga agjenti i sulmuesit, Alejandro Camano, i cili është shprehur se argjentinasi po ndihet mirë në Milano.

“A keni ndonjë lajm për Lautaro? Asnjë, është mirë te Interi. Gëzuar për Superkupën, padyshim më vjen keq për ndeshjen e djeshme” – Tha ai. Lautaro është një nga të preferuarit e tifozëve të Interit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: