ITALI

Antonio Conte është pa ekip për sezonin e ri. Tekniku Italian i cili dha dorëheqjen në mënyrë të papritur pasi fitoi titullin e Seria A me Interin nuk po gjen një ekip të ri për të drejtuar.

Më e fundit ishte pista e Arsenalit pasi Arteta është thuajse i shkarkuar, por agjenti pranë Contes, Federico Pastorello ka konfirmuar se fjalët nuk janë të vërteta dhe s’ka marrëveshje.

Conte është një nga trajnerët më të mirë në qarkullim, por duket se pas pushimeve të verës do të vazhdojë me vjeshtën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb