Presidenti i Republikës Ilir Meta ka ndarë me ndjekësit e tij  në ‘Facebook’ fotografi nga qyteti i Korçës.

Meta shprehet se i mungon ky qytet, pasi duket se këtë fundjavë nuk ka mundur të vizitojë këtë qytet.

‘Ah sikur të isha sot përsëri në Korçë! Një fundjavë të mbarë për të gjithë!’, shkruan presidenti bashkangjitur fotografive të publikuara.

272863507 481626159999291 3427385065204162809 N

272971823 481626103332630 1541340975433056039 N

273019737 481626059999301 2865121365246516303 N

272844550 481626016665972 207194581563086063 N

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: