Pas detit, malet. Vazhdojnë për mrekulli pushimet e Aida Yespica me të fejuarin Geppi Lama.

Cifti ndodhet në Bormio dhe zbavitet duke bërë ekskursion me biçikletë dhe duke u relaksuar në ambientet termale.

Showgirli nuk heq dorë nga balta dhe poston një foto të parezistueshme.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb