Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i njohur i humorit Bes Kallaku u bënë prindër të një vajze dy vite më parë, të cilën e pagëzuan me emrin Ajka. Në këtë ditë të veçantë për vogelushen e tyre, dyshja publikuan foto dhe video në rrjetet e tyre sociale, ku bashkangjitur shkruanin dhe fjaët më të bukura për të uruar Ajkën.

“12.07.2018. 11:50AM or’e bekuar, solle diellin e diteve tona @bes_kallaku . Faleminderit At!”, ishte mbishkrimi i videos në te cilën e ka postuar Xhensila.

Ndërsa Besi shkroi: “Më e shtrenjta, Ajka e jetes, e shpirtit, e qiellit! Urime 2-vjetorin bija ime! Ta dua te qeshuren! @xhensilamyrtezaj. Faleminderit secilit nga ju per cdo urim! Zoti ju rujt!!!”

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb