Megan Markle është vënë në qendër të vëmendjes për shpenzimet e kripura menjëherë pas martesës së saj me Princin Harry.

Dukesha e Sussex u paralajmërua se publiku britanik “urrente” të shihte mbretërit duke shpenzuar shuma të mëdha parash për veten e tyre.

20824310 7669581 Meghan Markle Pictured Above Watched The Memorial From A Separat M 136 1573384921732

Duke folur për Yahoo ekspertët shprehen se ajo duhet të bëjë kujdes.

Meghan Markle Abito E Cappotto Erdem Pump Aquazzura Clutch Givenchy Bracciale Kismet By Milka Orecchini Birks Anello I I 2

“Ajo që unë mendoj se Meghan duhet të jetë e kujdesshme është se ajo është shumë e famshme e listës A, si dhe asaj mbretërore.”

“Po marr ndjenjën se publikut nuk i pëlqen që ajo të shpenzojë tmerrësisht sasi të mëdha parash”

“Duke qenë ekstravagante, jashtëzakonisht ekstravagante, ajo mund ta përballojë atë, ajo është një grua e pasur, por nuk luan shumë mirë, kështu që unë mendoj se ajo duhet vetëm ta shikojë atë”- shprehen ata.

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: