Reperi i njohur, Stresi ka publikuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Bala. Ajo çfarë ka tërhequr vëmendje është teksi i këngës, ku një varg i dedikohet moderatores Bora Zemani.

Duket se reperi ka mbështetur moderatoren në lidhje me situatën e ndodhur në trekëndshin Beatrix-Donald-Bora.“Edhe krejt le ta dinë opinionin tim, Tiranë -Prishtinë, Bora Zemani është Queen”, -dëgjohet teksa këndon ai.

Stresi e ka komentuar edhe më përpara situatën e moderatores dhe lidhjes mes aktorit Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj. Ai e ka shprehur hapur se është me Borën në kë mes, dhe ka vendosur që këtë fakt ta dijnë të gjithë.“Doni opinionin tim? Bora Zemani është mbretëreshë”-, ka thënë ai.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: