Ajo tha po.Alex Oxlade-Chamberlain i ka dhënë fund beqarisë. Mesfushori i Liverpool ka nënshkruar një kontratë të përjetshme me bukuroshen  Perrie Edwards-it.28 vjeçari angez ka marrë një “po” nga partnerja e tij, pas propozimit që futbollisti i bëri. Chamberlain ka treguar se është romantik, pasi vendi i përzgjedhur duket mbresëlënës, buzë detit, e gjithashtu nuk ka hezituar as të gjunjëzohet para Perries.

 

Liv
Liv

Çifti është prej kohësh bashkë, teksa këtë mes qershori dashuria e tyre është kurorëzuar më tej. Pas disa pushimeve, Chamberlain-in e pret një sezon i gjatë dhe i vështirë me Liverpool.

Liv1
Liv1

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb