TIRANE

Janë bërë disa muaj që Ajola Xoxa ka humbur babanë dhe herë pas here ajo e kujton me anë të disa postimve në rrjetet sociale.

Ngjarje të tilla nuk janë të thjeshta për t’u përballuar dhe duket se dhimbja lehtësohet paksa kur e ndan me të tjerët. Këtë gjë bën edhe Ajola teksa shpreh publikisht mungesën dhe dhimbjen që i ka lënë largimi i të atit.

Untitled 3
Untitled 3

Sot ai do të festonte ditëlindjen dhe Ajola e ka kujtuar me një foto të tyren të përqafuar pranë një torte me qirinjtë e ndezur. “Gëzuar ditëlindjen ti shpirt i bukur! Të lutem, gjej një mënyrë për t`u rikthyer tek unë”, -ka shkruar Xoxa përkrah fotos emocionuese që për të mbart shumë kujtime.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb