Ajola Xoxa, bashkëshortja e kandidatit të koalicionit të majtë i ka shprehur mbështetjen publikisht për zgjedhjet e 30 qershorit. Përmes një postimi në rrjetet sociale Ajola thekson se ndihet krenare për punën që Veliaj ka bërë me Tiranën.

“Po e postoj këtë mesazh të Erit sepse vërtet, vërtet, jam shumë krenare për punën aq të bukur që ai ka bërë me Tiranën. E ka zemrën të mbushur me dashuri për këtë qytet, mbase më shumë se kushdo tjetër. You’re the best baby”, shkruan Ajola.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb